جستجو

مراحل کار در بوسان سبز

مراحل کاردر بوسان سبز

شرکت سبزیجات آماده فرآوری نوچین طمع تک بانوی آفتاب با برند  بوسان سبز در زمینه تولید محصولاتی همچون انواع سبزیجات وصیفی جات  تازه ومنجمد شده ومیوه جات مشغول به فعالیت است.پروسه رسیدن به محصول نهایی باید در کوتاه ترین فاصله زمانی از زمان چیده شدن تا بسته بندی،عرضه وفروش انجام شود.بنابراین  بوسان سبز با انتخاب سبزیجات درجه یک وتازه،پس از حذف وجداسازی زوائد آن وارد مرحله شستشو می شوند که به طور خلاصه می توان آنرا به مراحل زیر بیان نمود:

*شستشو به شکل کاملأ مکانیزه درون چندین وان با فشار آب زیاد وطی چندین مرحله انجام می شود.پس از آن فرایند مهم ضدعفونی توسط گاز ازن وبا رعایت آخرین تکنولوژی به کار رفته در دنیا انجام می پذیرد. این روش ضدعفونی سبب حفظ املاح معدنی وویتامین های موجود در سبزی می شود. بدین ترتیب بدون آسیب به چرخه ی طبیعت وگوارش عمل می کند.

*اکنون مجددأ شستشوی نهایی صورت گرفته وسبزیجات از طریق نقاله جهت آبگیری وارد سانتریفیوژ می شوند.این عمل برای حذف رطوبت اضافی که موجب فساد سبزی واز بین رفتن ویتامین های محلول درآب انجام می پذیرد.

*بسته بندی و وکیوم سبزیجات توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می پذیرد. این بسته بندی ها در ظروفی با ابعاد مختلف انجام می شود.

*درج تاریخ تولید وانقضاء ونیز پروانه بهره برداری وعلامت استاندارد غذایی ازجمله مواردی است که شرکت بوسان سبز با رعایت این موارد ذکر شده محصول خود را به بازار عرضه می نماید

*نگهداری محصولات

 محصولات تولید شده بلافاصله به محل سردخانه منتقل می شود.با توجه به مدت زمان کوتاه ماندگاری ومصرف به سرخانه انتقال داده می شود.

فیلترها
Sort
display