جستجو

درباره ما

معرفی شرکت

شرکت صنایع غذایی فرآوری سبزیجات نوچین طعم تک بانوی آفتاب با نام تجاری« بوسان سبز» با هدف خدمت رسانی به مردمان عزیز در این مرز بوم بنا شده است و تمام و تلاش این مجموعه ارائه بهترین  خدمات به مردمان عزیز می باشد.

 این مجموعه در سال 97 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید و بسته بندی سبزیجات آماده وخشک و صیفی جات ومیوه جات شروع کرد و هم اکنون با اعتماد شما عزیزان به جایگاه شایسته ای در خدمت رسانی رسیده است و به یاری خدای متعال با تمام قوا به مسیر پویایی و بالندگی ادامه خواهد داد.

اين شركت داراي پروانه بهره برداري از وزارت جهاد كشاورزي و پروانه ساخت و پروانه تأسيس از وزارت بهداشت جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد.

آرمان

رضايت مشتري آرمان شرکت سبزیجات آماده بوسان سبز است و اين آرمان ما را در برابر چالش‌هاي جديد ياري مي‌كند، زمان كوتاه تحويل محصول ، بهداشت و هزينه مناسب مواردي است كه پس از سعي و تلاش و استفاده از تجربات گذشته به آنها رسيده ايم و برآنيم تا محصولات را با بهترين بسته بندي و بالاترين سطح كيفيت در اختيار مشتري قرار دهيم.

شرکت صنایع غذایی فرآوری سبزیجات نوچین طعم تک بانوی آفتاب  محل توقف تمامي مشتريان است چون با ارائه بهترين و با كيفيت ترين محصول خود را در بالاترين رقابت صنعت توليد سبزيجات و صيفي‌جات تازه و خشک قرار داده است و باور كرده ايم كه بالاترين رقابت ، بهترين كيفيت را به ارمغان مي‌آورد.

ما تلاش مي‌كنيم تا نيازهاي مشتريان خود را درك كنيم و بنابراين به خوبي مي‌دانيم كه در كجا مي‌توانيم يك تفاوت و مزيت واقعي ايجاد كنيم.

ما دراصول و استراتژي توليد خود بر سه اصل متكي بوده وآن را سرلوحه فعاليت خود قرار داده‌ايم:

1- تضمين كيفيت و منحصربه فرد بودن محصول

2- تحويل به موقع سفارش

3- مشاوره جهت بهينه كردن توليد و بسته بندي محصولات

معرفي محصولات

محصولات توليدي در اين شركت عبارتند از:

انواع سبزيجات تازه وخشک خرد و بسته بندي شده با دستگاه‌هاي مدرن (بدون دخالت دست ) داراي ماندگاري بالا

صيفي‌جات و ميوه‌جات بسته بندي شده

فیلترها
Sort
display